Koupelny Vašich snů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Phone777 724 767

Již přes 20 let se zabýváme výrobou především umyvadel, van a sprchových koutů na míru a jsme jedinými českými výrobci kojeneckých vaniček pro zdravotnická zařízení. Jedinečnost našich výrobků je dána nejen kvalitou použitého materiálů, ale i ručním zpracováním, které umožňuje našim výrobkům stát  se designovým klenotem každé koupelny.

Vybavením koupelen to však nekončí, na Vaše přání jsme schopni vyrobit kuchyňské desky, barové pulty, parapety, obklady, police a mnoho dalšího - limitem je pouze Vaše fantazie.

Ve veřejných prostorách naše dvoj a více umyvadla zcela uspokojí nároky investorů na vybavení mimořádně zatížených prostor a splňují veškeré hygienické požadavky.

Kde se s našimi výrobky setkáte?

Podílíme se na výstavbě a rekonstrukcích luxusních hotelů, penzionů, restauračních, kancelářských a veřejných prostor. Zároveň  jsou naše výrobky vyhledávány do domácností nejen pro jejich luxusní vzhled, ale i vysokou odolnost, dlouhou životnost a snadnou údržbu.

K Vašim požadavkům přistupujeme komplexně od A od Z, nikoliv jen dodáním van, sprchových koutů a umyvadel. V rámci realizací zajistíme dodávky obkladů a dlažeb i dovybavení koupelny kvalitními produkty osvědčených firem jako jsou například Grohe a Armal - výrobci vodovodních baterií, či Sanswiss - dveře do sprchových koutů.

Dlouhodobě také spolupracujeme s velkými stavebními koncerny jako jsou Metrostav a. s., IPS Skanska a. s. a dalšími.