Koupelny Vašich snů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Phone777 724 767

Umyvadla

Další specialitou naší výroby jsou umyvadla, která vyrábíme v ještě širším sortimentu než ostatní výrobky. Nejedná se pouze o možnosti ve výběru materiálů a barev, ale o možnost více kusů umyvadel v jedné desce a o nepřekonatelné množství tvarových variant.

Umyvadla zapuštěná do desky či na ni uložená jsou běžným standardem, ovšem v naší nabídce vycházíme vstříc i té největší fantazii architektů a designérů. Příkladem naší spolupráce s mladými architekty je například dvojumyvadlo futuristických tvarů, speciálně vyrobené pro nově otevřenou expozici "Zátoka rejnoků" v ZOO Zlín-Lešná.

Umyvadla pro standardní použití v domácnostech či společných zařízeních  pokaždé zcela přesným zaměřením zapadají do určeného prostoru, ať se jedná o niky, uložení na skříňky, umístění v nepravoúhlých rozích a podobně. Odpadá složité a hlavně neestetické a nepraktické "dolepování" štěrbin silikonem či zákrytovými lištami. V prostoru bezprostředně navazujícím  na umyvadla, jako je orámování zrcadel a případné odkladové police, je působivé použít naprosto stejný či naopak negativní materiál jako doplňkové olištování . Pásky z mramoru a onyxu jsou velice atraktivním doplňkem místo klasických listel do obkladů.

Samotná umyvadla mají ve svém základu zadní a přední čelo, jehož výška je úměrná velikosti umyvadla a formátu použitého obkladu. Pokud nechcete pod umyvadlo skříňku ale třeba zakrýt odpad, nabízíme možnost víceúrovňového předního čela, což u u masivního několikametrového kusu umývadla opticky odlehčí jeho hmotu.

Dalším vynikajícím doplňkem jsou světelné rampy, dnes již standardně osazované LED diodami.