Koupelny Vašich snů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Phone777 724 767

Vany

Díky použitému materiálu jsou naše vany příjemné na dotek, nestudí a voda v nich vydrží déle teplá.

Vany vyrábíme v několika základních vnitřních tvarech, vnější odkladové plochy jsou přizpůsobitelné Vašim konkrétním představám a prostorám. Z materiálu doporučujeme Mramor a Onyx, jenž lze prosvítit LED pásky a tak v koupelně navodit romantickou atmosféru.

Pro lázně a wellness centra můžeme doporučit vynikající kombinace několika van, které umožní současné a zároveň oddělené relaxační koupele pro dvojice s rozdílnými požadavky na teplotu vody či použité aromaterapeutické oleje.

Pro zdravotnická zařízení a lázně jsme vyvinuli zcela unikátní způsob napouštění a vypouštění vody, který podstatně urychluje čištění van a obsluhu klientů. Naše vany jsou schopny sloužit dennodenně po několik desetiletí bez velké údržby a na klienty nepůsobí nemocničním dojmem. Ke spokojeným a letitým zákazníkům tak patří například Léčebné Lázně Bohdaneč a mnoho hotelových komplexů v Karlových Varech.

Na Vaše přání lze kteroukoliv vanu osadit hydromasážním či perličkovým systémem, kdy se nám mimořádně osvědčily sestavy amerického výrobce Gruber.

Vany jsou samonosné, naprosto pevné a to i při naplnění vodou a zatížení více osobami. Místo obezdění a obkladu dodáváme na přání kryty a čela ze stejného materiálu.

Rohové vany

Rohové vany jsou nejpopulárnějším produktem z naší nabídky. Tvoří čtvrt kruh o poloměru 153 cm, se sedátkem, odkladovými plochami. Vhodné je doplnit takovouto vanu hydromasáží, která ještě více zpříjemní pobyt v prostorné lázni.

Standardní velká

Vana standardního obdélníkového tvaru o rozměrech 92x186 cm je vhodná i pro osoby vyšší a mohutnější postavy. Umožňuje pohodlné opření zad, i rukou danými područkami. Samozřejmostí je pak možnost úpravy odkladových ploch.

Standardní malá

Menší varianta o rozměru 82x156 cm nabízí také dostatek vnitřního prostoru pro všechny většinu uživatelů. Zároveň její kompaktní rozměry umožňují instalaci do bytových jader či menších koupelen.

Vana relaxační

Nadstandardně velká obdélníková vana nabízí se svými rozměry 107x183 cm a ergonomickému tvarování opravdové pohodlí. Prostorná, vhodná do lázní a wellnes center, ale i pro větší koupelny náročnějších klientů. Tuto vanu doporučujeme osadit hydromasáží.

Speciální vany

V případě zájmu zákazníka jsme schopni zhotovit i i méně standardní produkty, například vanu volně stojící v prostoru. Máte-li speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Kojenecké vaničky

Jsme jedinými výrobci kompozitových vaniček pro porodnice a podobná zdravotnická zařízení a navíc tyto vaničky mohou být nedílnou součástí přebalovacích pultů. Vnější rozměry jsou 53x96 cm.

V základním provedení nabízíme dva moduly s hloubkou 32 a 20 cm. Další variantou je vanička, přebalovací pult a umyvadlo, vše uložené v jedné bezespárové desce. Toto provedení bezkonkurenčně vyhovuje požadavkům zdravotníků a hygieny. Jednoduchá, rychlá údržba a antibakteriální povrch je při "nehodě" našich nejmenších nesporným plusem, který ocení každá dětská sestřička.

Barevné provedení může odlišovat i jednotlivé, jinak sterilní, pokoje a zpříjemnit pobyt v porodnici.