Koupelny Vašich snů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Phone777 724 767

O nás

Dodáváme zařizovací předměty do koupelen pro zákazníky s náročnými požadavky nejen na vzhled, ale i kvalitu výrobku a odolnost jeho povrchu. Vany (s možností zabudování hydromasážních systémů), umyvadla, klozety, bidety, ale i nejrůznější doplňky (police, obkladové desky, barevné pásky k obkladům, držáky na mýdlo, na zubní kartáčky, věšáky na ručníky) jsou vyrobeny z materiálu založených na bázi přírodního kamene a syntetické pryskyřice

Vzhled i barevnost lze vybrat podle vlastního přání: umělý mramor se strukturou podobnou přírodnímu mramoru, onyx s prusvitným efektem nebo granit se strukturou žuly.

Pro pracovní desky kuchyňských linek, kuchyňských stolů, bankovních a barových pultů a laboratorních stolů doporučujeme materiál Granatex, jehož struktura a barevnost má nespočet kombinací.

Kromě uvedených možností nabízíme zákazníkům pomoc při vlastním návrhu interiéru: stačí dispoziční výkres koupelny či jiného prostoru. Podle něj vyhotovíme optimální návrh.

Díky technologii jsme schopni připravit libovolné rozměry našich výrobků a za pomoci mnoha různých forem vytvářet široké spektrum tvarů. Proto se podílíme na rekonstrukcích objektů, jako jsou hotely, sanatoria, penziony, banky, byty (i v panelových domech) a rodinné domy.

Spolupracujeme také s firmami vyrábějícími další předměty do koupelen i jiných interiérů: s dodavateli nábytku, koupelnových baterií, obkladových materiálů i zástěn do sprchových koutů. Tato spolupráce však výhradně závisí na volbě našich zákazníku, kterým rádi v co největší míře vyhovíme.

Všechny výrobky naší firmy jsou opatřeny Prohlášením o shodě podle § 13 zákona e.22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a § 8 nařízení vlády e. 178/1997 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na stavební výrobky.