Koupelny Vašich snů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Phone777 724 767

Sprchové kouty

Pro sprchové kouty neexistuje v naší výrobě tvarové omezení a dokážeme vyhovět i velmi nestandardním požadavkům. Takovým požadavkům rozměrovým, že své zákazníky překvapujeme.

Vanička ve formě desky může být vyrobena v jednom kuse až do délky 240 cm (kusů je však možné prakticky neviditelně spojit více) a limitem tak mohou být spíše průchody v rámci stavby.

Vzhledem k velké pevnosti a tloušťce materiálu nemusíte mít po jeho položení obavy, že ucítíte pod nohami vlnivý pohyb známý ze vstupu do běžných akrylátových vaniček.

V případě použití v různých rehabilitačních a sociálních prostorách je možné vjíždět do takovýchto sprchových koutů přímo s invalidními vozíky. Desky a zástěny se osazují jako bezbariérové.

Pokud Vám prostor  vaší koupelny nedovolí umístění vany a přece nechcete přijít o pohodlí, je možné do sprchového koutu přidat sedátko a dopřát si tak více pohody.

Samozřejmostí u všech sprchových koutů je protiskluzová úprava dna vaničky, tvořená jemnými vroubky.

Zakulacené sprchové vaničky

Jedná se o čtvrtkruhovou výseč o poloměru 90 cm. Díky zakulacenému tvaru se hodí i do menších prostor, kdy daný tvar usnadňuje průchod v okolí.

Čtvercové sprchové vaničky

Běžně nabízíme vaničky o rozměru 80x80 cm

Deskové sprchové kouty

Specialitou naší výroby jsou deskové sprchové kouty. Délka strany monolitu může být až 240 cm v libovolném tvaru - čtverec, obdélník, nepravidelný mnohoúhelník - dle Vašich přání a prostorových možností koupelny.

Zajišťujeme přesné digitální zaměření před započetím výroby a naše vaničky tak zcela vyplňují prostor sprchového koutu. Unikátní zvednutá hrana desky a nepřítomnost horizontálních spár zamezuje zatékání vody a vzniku nežádoucích nečistot.

Vstupní strana může být v jedné rovině s podlahou koupelny a je vždy vyspádována k odpadu.
Na vaše přání můžeme větší sprchové kouty doplnit sedátky ze stejného materiálu, případně sprchový kout může sloužit i jako parní kabina. Různé doplňky pro Vaše pohodlí a relaxaci jsou u nás samozřejmostí.